Fotograf z polecenia

By | January 16, 2016

Każdy, kto już brał ślub, doskonale wie jak kluczowy jest kompetentny fotograf ślubny, który nie jest tylko „wyrobnikiem”, a osobą z pasją i doświadczeniem, która z uśmiechem podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

Tylko w ten sposób można zdobyć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości rodzinnych, ale będą mogły być dekoracja domu przez kompletny rok wisząc majestatycznie na ścianie i przypominając te szczęśliwe chwile. Jak więc szukać fotografa ślubnego, żeby go znaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie niezbicie znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy dając za przykład „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji nieodzowne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, natomiast nade wszystko umiejętności danego fotografa oraz jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet największe doświadczenie w przypadku braku wyobraźni nie dopuści na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Na początek – portfolio!

Wystrzałowy fotograf ślubny winien mieć rozbudowane portfolio, chociażby na własnej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna powinna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, jednak nie powinien bazować wyłącznie na wzorcach.

Podsumowując, wyszukiwania wytwornego fotografika ślubnego pożądane byłoby zapoczątkować znacznie wcześniej – jest to niebagatelna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli wyśmienite zdjęcia z naszego ożenku, czy np.. nie będziemy mieli ich pod żadnym pozorem!